Seznam startujících časovky jednotlivců Mistrovství SAC 2013 - LAWI Dobrovice

V této startovní listině jsou pouze závodníci, kteří mají zaplaceno.

Start Jméno Příjmení Pohlaví Ročník Kategorie Klub Liga Číslo ve vaší lize
13:00 Pavla Báčová Žena 1978 Z SCS Mirva Svitavy MP - Moravský pohár 706
13:01 Jaroslava Dohnalová Žena 1972 Z CPV Krnov SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 253
13:02 Hana Doležalová Žena 1977 Z Varta TJ Sokol Kralův Dvůr UAC - Unie amatérských cyklistů 230
13:03 Lucie Gruchalová Žena 1984 Z LowellPro Šafrata Bohumín SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 231
13:04 Pavla Kostková Žena 1970 Z Maraton.cz JAL - Jihočeská amatérská liga 655
13:05 Petra Kottová Žena 1979 Z TOYOTA Dolák UAC - Unie amatérských cyklistů 370
13:06 Romana Lantová Žena 1972 Z Cyklistika pro všechny Krnov SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 257
13:07 Romana Lantová Žena 1997 Z Cyklistika pro všechny Krnov SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 245
13:08 Ladislava Marková Žena 1978 Z SK ORBEA CZECH MASTERS MP - Moravský pohár 711
13:09 Alena Mikšovská Žena 1960 Z CSK Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 270
13:10 Zuzana Neckářová Žena 1984 Z alltraining.cz UAC - Unie amatérských cyklistů 390
13:11 Petra Roučková Žena 1993 Z SBC team JAL - Jihočeská amatérská liga 654
13:12 Jirina Ščučková Žena 1978 Z Silny Team Uničov MP - Moravský pohár 703
13:13 Veronika Tichá Žena 1985 Z CCC - Cycling Club Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 420
13:14 Ladislava Třasáková Žena 1987 Z CYKLO PROFI HOLICE MP - Moravský pohár 701
13:15 Kamila Ublanská Žena 1985 Z CK Orlík Orlová SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 236
13:16 Petra Vicencová Žena 1970 Z C.S.C Šumperk MP - Moravský pohár 715
13:17 Jana Vyčítalová Žena 1977 Z ACS Drak Vrbno MP - Moravský pohár 717
13:18








13:19








13:20








13:21








13:22








13:23 Petr Gubala Muž 1995 J Kolík Hobby Bohumín C SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 280
13:24 Jan Horvath Muž 1995 J Dexter BSK racing UAC - Unie amatérských cyklistů 338
13:25 Jiří Jurčka Muž 1996 J Polabští cyklisté UAC - Unie amatérských cyklistů 389
13:26 Filip Kubičík Muž 1996 J Cyklistika pro všechny Krnov SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 278
13:27 Kamil Rohlena Muž 1995 J CCC - Cycling Club Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 501
13:28 Ondřej Sedláček Muž 1995 J Ahanstav- bike team UAC - Unie amatérských cyklistů 226
13:29 Michal Vild Muž 1996 J SAC Bělá pod Bezdězem UAC - Unie amatérských cyklistů 243
13:30 Jaromír Volf ml. Muž 1997 J žádný UAC - Unie amatérských cyklistů 363
13:31








13:32








13:33








13:34








13:35








13:36 josef burgr Muž 1952 E markus UAC - Unie amatérských cyklistů 209
13:37 Pavel Daněček Muž 1951 E LOKO Krnov SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 202
13:38 Oldřich Hacaj Muž 1947 E KL sport Most SAL - Severočeská amatérská liga 402
13:39 Josef Hanousek Muž 1948 E KL SPORT MOST SAL - Severočeská amatérská liga 401
13:40 Ladislav Holovlaský Muž 1949 E KC Nové Strašecí UAC - Unie amatérských cyklistů 253
13:41 Petr Homola Muž 1944 E YOGi Racing Ostrava SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 206
13:42 Vladimír Hora Muž 1950 E KC Nové Strašecí UAC - Unie amatérských cyklistů 219
13:43 Antonín Hurt Muž 1949 E KČC Litomyšl MP - Moravský pohár 615
13:44 Antonín Ježek Muž 1949 E DNT Kadaň SAL - Severočeská amatérská liga 407
13:45 Jaroslav Jirásek Muž 1952 E KC Nové Strašecí SAL - Severočeská amatérská liga 413
13:46 Zdeněk Joch Muž 1948 E CK A JE TO Třebíč UAC - Unie amatérských cyklistů 284
13:47 JIŘÍ KASAL Muž 1948 E KCL KOOPERATIVA SVIJANY SAL - Severočeská amatérská liga 430
13:48 Josef Krajčík Muž 1950 E DEXTER Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 223
13:49 Leszczynski Ksawery Muž 1944 E Kolík Hobby Bohumín C SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 225
13:50 Igor Kubín Muž 1951 E CSK MARKUS UAC - Unie amatérských cyklistů 228
13:51 Vladimír Lebeda Muž 1952 E
SAL - Severočeská amatérská liga 403
13:52 Josef Linek Muž 1949 E Bike Gallery ŠUAC - Šumavská Unie Amatérských cyklistů 605
13:53 Milan Masný Muž 1949 E Racing Olešná MP - Moravský pohár 601
13:54 Bohumír Mottl Muž 1951 E Kolík Hobby Bohumín A SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 204
13:55 Jiří Pavlík Muž 1951 E Skvělá kola SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 203
13:56 Milan Pažout Muž 1950 E TAMA Královice UAC - Unie amatérských cyklistů 221
13:57 Stanislav Petraš Muž 1951 E CYKLO PROFI HOLICE MP - Moravský pohár 604
13:58 Jaroslav Šenk Muž 1948 E Silný team Uničov MP - Moravský pohár 602
13:59 Miloslav ŠUSTR Muž 1945 E RICOH IMPROMAT TÁBOR JAL - Jihočeská amatérská liga 603
14:00 Tomáš Tešnar Muž 1951 E YOGi Racing Ostrava SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 205
14:01 Vladislav Toman Muž 1953 E Cyklokramo Suchdol nad Odrou "A" SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 211
14:02 Václav Zelenka Muž 1952 E SK Cyklosport Kern UAC - Unie amatérských cyklistů 269
14:03








14:04








14:05








14:06








14:07








14:08 Rudy ALBERT Muž 1963 D CK FLORATEX Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 324
14:09 Václav Alfery Muž 1963 D CK Vinohradské Šlapky UAC - Unie amatérských cyklistů 329
14:10 Petr Baran Muž 1960 D M3B racing team SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 153
14:11 Stanislav Bartoníček Muž 1957 D KC Nové Strašecí UAC - Unie amatérských cyklistů 261
14:12 Miroslav Bílek Muž 1963 D CSK Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 210
14:13 Lubomír Brusch Muž 1955 D Sweep Chomutov UAC - Unie amatérských cyklistů 360
14:14 František Feferle Muž 1961 D Cykloextra Cannondale team JAL - Jihočeská amatérská liga 508
14:15 Stanislav Hájek Muž 1960 D Cyklosport Kern UAC - Unie amatérských cyklistů 205
14:16 Jiří Chalupecký Muž 1959 D KC Nové Strašecí UAC - Unie amatérských cyklistů 211
14:17 Igor Jermolajev Muž 1962 D CK Vinohradské Šlapky UAC - Unie amatérských cyklistů 251
14:18 Miroslav Kakač Muž 1955 D Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 207
14:19 Václav Kopta Muž 1956 D Tj DNT Kadaň SAL - Severočeská amatérská liga 307
14:20 Jiří Kotrba Muž 1959 D Galaxy Cyklo Švec JAL - Jihočeská amatérská liga 504
14:21 Josef KRONICH Muž 1957 D Velosport Favorit Bílina SAL - Severočeská amatérská liga 301
14:22 Radoslav Krumer Muž 1958 D TJ Slavia K.Vary UAC - Unie amatérských cyklistů 308
14:23 Pavel Kryka Muž 1958 D Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 220
14:24 Václav Lepka Muž 1957 D Yogi racing Ostrava 2 SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 171
14:25 Zdeněk Moravčík Muž 1962 D SK ORBEA CZECH MASTERS MP - Moravský pohár 501
14:26 Ladislav Pelc Muž 1958 D CK Continental Frenštát p.R. SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 151
14:27 Petr Polák Muž 1963 D AC SPARTA Cyklo Akademie UAC - Unie amatérských cyklistů 355
14:28 Luboš Polan Muž 1962 D CKKV PRAHA UAC - Unie amatérských cyklistů 303
14:29 Karel Prager Muž 1963 D
UAC - Unie amatérských cyklistů 203
14:30 Henryk Praski Muž 1958 D Kolík Hobby Bohumín B SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 176
14:31 Eugen Rašev Muž 1960 D Institut-Rašev UAC - Unie amatérských cyklistů 234
14:32 Ladislav Roučka Muž 1963 D SBC team JAL - Jihočeská amatérská liga 518
14:33 Alexandr Satinský Muž 1963 D YOGI Racing Ostrava SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 161
14:34 Karel Sekerka Muž 1961 D Cycloracing Olomouc MP - Moravský pohár 506
14:35 Michal Stránský Muž 1962 D TJ Slavia Karlovy Vary SAL - Severočeská amatérská liga 308
14:36 Petr Svoboda Muž 1963 D BIKE GALERY UAC - Unie amatérských cyklistů 247
14:37 Zdeněk Šidlo Muž 1961 D Skp Most SAL - Severočeská amatérská liga 310
14:38 Martin Švec Muž 1963 D
ŠUAC - Šumavská Unie Amatérských cyklistů 522
14:39 ROUS Tomáš Muž 1959 D ROTORBIKE PLZEŇ JAL - Jihočeská amatérská liga 515
14:40 Josef Vejvoda Muž 1963 D CKKV Praha UAC - Unie amatérských cyklistů 351
14:41 Lubomír Vyoral Muž 1960 D KOLÍK&HOBBY ,,A,, SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 158
14:42








14:43








14:44








14:45








14:46








14:47 Petr Bařina Muž 1970 C Dexter cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 350
14:48 Jiří Dobrovodský Muž 1972 C
UAC - Unie amatérských cyklistů 314
14:49 Blahoslav Dohnal Muž 1972 C CPV Krnov SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 114
14:50 Svatopluk Dvořák Muž 1970 C Maraton.cz JAL - Jihočeská amatérská liga 421
14:51 Vlastimil Firman Muž 1968 C AC Sparta Praha Cycling Akademie UAC - Unie amatérských cyklistů 296
14:52 Tomáš Galuška Muž 1970 C Lowell pro Šafrata Bohumín SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 101
14:53 Tomáš Habětín Muž 1972 C CSK Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 306
14:54 Ivan Hrubý Muž 1966 C HIC UAC - Unie amatérských cyklistů 262
14:55 Petr Chaloupka Muž 1971 C Cycloracing Olomouc MP - Moravský pohár 403
14:56 radek chudý Muž 1971 C cyklokramo suchdol nad odrou SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 120
14:57 Michal Jajčík Muž 1972 C Tama Královice UAC - Unie amatérských cyklistů 212
14:58 Jan Jílek Muž 1964 C Giant UAC - Unie amatérských cyklistů 279
14:59 Jiří Jurečka Muž 1966 C Polabští cyklisté UAC - Unie amatérských cyklistů 433
15:00 Rostislav KADLEC Muž 1971 C Velosport Favorit Bílina SAL - Severočeská amatérská liga 203
15:01 Jiří Kánský Muž 1964 C AC Sparta Praha cycling akademie UAC - Unie amatérských cyklistů 208
15:02 Robert Kleiner Muž 1966 C BMC UAC - Unie amatérských cyklistů 999
15:03 Michal Klindera Muž 1973 C CK Vinohradské šlapky UAC - Unie amatérských cyklistů 327
15:04 Petr Kobík Muž 1967 C Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 213
15:05 David Korčak Muž 1971 C Galaxy cyko Švec JAL - Jihočeská amatérská liga 460
15:06 Jiří Kříž Muž 1968 C Galaxy Cyklo Švec JAL - Jihočeská amatérská liga 404
15:07 Martin Kříž Muž 1973 C CT Weber JAL - Jihočeská amatérská liga 426
15:08 Pavel Kuda Muž 1969 C SC MIRVA SVITAVY MP - Moravský pohár 401
15:09 Vladimír Lysek Muž 1966 C CK Continental Frenštát pod Radhoštěm A SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 128
15:10 Karel Machotka Muž 1973 C YOGI Racing Team Ostrava SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 129
15:11 Jiří Mališ Muž 1965 C CK Floratex Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 202
15:12 Petr Michal Muž 1964 C CSK Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 204
15:13 Miroslav Mojžíš Muž 1969 C Koloshop Team UAC - Unie amatérských cyklistů 266
15:14 Kamil Mráz Muž 1970 C TJ cyklistika Uničov MP - Moravský pohár 407
15:15 Tomáš Pacovský Muž 1972 C Pijas UAC - Unie amatérských cyklistů 214
15:16 Miroslav Pechouš Muž 1966 C Cyklo Olympia Hrdějovice JAL - Jihočeská amatérská liga 406
15:17 JIŘÍ POSTLER Muž 1966 C žádný tým UAC - Unie amatérských cyklistů 343
15:18 Jaroslav Rendl Muž 1973 C Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 330
15:19 Ondřej SEIDL Muž 1973 C H.I.C. UAC - Unie amatérských cyklistů 333
15:20 Jiří Sekera Muž 1964 C BMC Viessmann Masters Racing Team UAC - Unie amatérských cyklistů 201
15:21 Pavel Sokol Muž 1965 C Cyklokramo Suchdol nad Odrou "A" SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 107
15:22 Vít Svěrák Muž 1967 C CSK Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 304
15:23 Petr Škrabal Muž 1968 C Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 257
15:24 Michal ŠTĚBETÁK Muž 1964 C CKKV Praha UAC - Unie amatérských cyklistů 227
15:25 Přemysl Šváb Muž 1965 C AC Sparta Praha cycling akademie UAC - Unie amatérských cyklistů 206
15:26 Tomáš Viktorin Muž 1965 C SKP Sokolov SAL - Severočeská amatérská liga 201
15:27 Václav Vild Muž 1967 C SAC Bělá pod Bezdězem UAC - Unie amatérských cyklistů 242
15:28 Ladislav Vlk Muž 1967 C KPC Praha UAC - Unie amatérských cyklistů 246
15:29 Václav Vodička Muž 1972 C KC Brno MP - Moravský pohár 405
15:30 Stanislav Vohník Muž 1966 C AC Sparta Praha cycling akademie UAC - Unie amatérských cyklistů 273
15:31 Martin Vojtek Muž 1972 C Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 216
15:32 Jaromír Volf st. Muž 1965 C žádný UAC - Unie amatérských cyklistů 365
15:33 Jaroslav Wilhelm Muž 1967 C Kolík TJ Bohumín MP - Moravský pohár
15:34








15:35








15:36








15:37








15:38 Václav Nežerka Muž 1986 A LAWI - Author Team UAC - Unie amatérských cyklistů 1
15:39 Lukáš Adámek Muž 1974 B CK Feso Petřvald SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 62
15:40 Milan Beránek Muž 1981 B Varta-TJ Sokol Králův Dvůr UAC - Unie amatérských cyklistů 11
15:41 Luděk Blinka Muž 1980 B Cyklo MXM Hulín MP - Moravský pohár 207
15:42 Jan Brabec Muž 1980 B Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 35
15:43 Jan Bureš Muž 1982 B CK SLAVOJ TEREZÍN UAC - Unie amatérských cyklistů 6
15:44 Josef Czervoniak Muž 1974 B Team Louny SAL - Severočeská amatérská liga 107
15:45 Josef Dvořák Muž 1980 B
UAC - Unie amatérských cyklistů 125
15:46 Jiří Foltyn Muž 1982 B Kolík Hobby Bohumín A SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 59
15:47 Michal Guse Muž 1976 B TJ Kovo Praha UAC - Unie amatérských cyklistů 31
15:48 Dušan Hauser Muž 1979 B CS Stodůlky UAC - Unie amatérských cyklistů 79
15:49 Petr Hovorka Muž 1974 B CSK Markus UAC - Unie amatérských cyklistů 52
15:50 Jiří Humplík Muž 1977 B H-H Smíchov UAC - Unie amatérských cyklistů 42
15:51 Pavel Jakoubek Muž 1981 B CK Vinohradské šlapky UAC - Unie amatérských cyklistů 68
15:52 Petr Javorek Muž 1982 B CK Petřvald SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 74
15:53 Tomáš Kajnar Muž 1978 B Nutrend Specialized MP - Moravský pohár 214
15:54 Radim Kijevský Muž 1977 B BMC Savo UAC - Unie amatérských cyklistů 999
15:55 Tomáš Klášterka Muž 1975 B CK Continental Frenštát pod Radhoštěm A SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 52
15:56 František Klecker Muž 1975 B FUNBIKE Team Ústí nad Labem SAL - Severočeská amatérská liga 103
15:57 jaroslav Kocurek Muž 1981 B VRV team Vsetín SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 100
15:58 Petr Koláček Muž 1974 B CK Feso Petřvald SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 55
15:59 Petr Marcín Muž 1975 B SCK Šlauf Příbram JAL - Jihočeská amatérská liga 314
16:00 Josef Paukert Muž 1976 B H.I.C. UAC - Unie amatérských cyklistů 54
16:01 Zbyněk Petr Muž 1982 B Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 62
16:02 Petr Pohořalý Muž 1978 B Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 7
16:03 Radek Procházka Muž 1982 B TAMA Královice UAC - Unie amatérských cyklistů 5
16:04 Jiří Pytlík Muž 1978 B CFC Kladno UAC - Unie amatérských cyklistů 71
16:05 Josef Říha Muž 1978 B
MP - Moravský pohár 242
16:06 Vladimir Sokirka Muž 1978 B
UAC - Unie amatérských cyklistů 36
16:07 Jaromír Synek Muž 1974 B SKP Most SAL - Severočeská amatérská liga 102
16:08 Petr Šťastný Muž 1979 B Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 69
16:09 Marek Taud Muž 1981 B CK Floratex Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 110
16:10 Oldřich Tesař Muž 1975 B SK ORBEA CZECH MASTERS MP - Moravský pohár 206
16:11 Pavel Turza Muž 1977 B SP Kolo Loap Specialized UAC - Unie amatérských cyklistů 157
16:12 Václav Uvíra Muž 1981 B CK Orlík Orlová SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 54
16:13 Pavel Vašíček Muž 1978 B Cycloracing team Olomouc MP - Moravský pohár 202
16:14 Lukáš Vítek Muž 1981 B Dexter Cycling UAC - Unie amatérských cyklistů 18
16:15 Petr Zikmund Muž 1983 B CT Weber JAL - Jihočeská amatérská liga 324
16:16








16:17








16:18








16:19








16:20








16:21 Jiří Baier Muž 1984 A Velosport Domažlice UAC - Unie amatérských cyklistů 10
16:22 Přemysl Bartoš Muž 1986 A Kalas Racing Team UAC - Unie amatérských cyklistů 57
16:23 Jan Bílek Muž 1986 A Alltraining.cz-Lawi team UAC - Unie amatérských cyklistů 137
16:24 Jan Dvořák Muž 1984 A CCC - Cycling Club Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 11
16:25 Pavel Filípek Muž 1984 A Koloshop Team SAL - Severočeská amatérská liga 12
16:26 Michal Horák Muž 1985 A SCS Mirva Svitavy MP - Moravský pohár 210
16:27 Tomáš Jakl Muž 1994 A Triatlon klub Ostrava SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 15
16:28 pavel jordán Muž 1984 A KRT UAC - Unie amatérských cyklistů 122
16:29 Petr Kohlbeck Muž 1988 A Alltraining.cz UAC - Unie amatérských cyklistů 29
16:30 Radek Krummer Muž 1988 A TJ Slavia K.Vary UAC - Unie amatérských cyklistů 46
16:31 Vít Kunc Muž 1986 A SBC team JAL - Jihočeská amatérská liga 206
16:32 Marek Kunc Muž 1986 A SBC Team JAL - Jihočeská amatérská liga 207
16:33 Mariusz Kusidlo Muž 1987 A Kolík Hobby Bohumín A SPAC - Slezský pohár amatérských cyklistů 6
16:34 Daniel Mács Muž 1988 A CK Floratex Chomutov SAL - Severočeská amatérská liga 3
16:35 Jan Matoušek Muž 1989 A Eleven Team Příchovice UAC - Unie amatérských cyklistů 175
16:36 Michael Med Muž 1992 A
SAL - Severočeská amatérská liga 16
16:37 Martin Smejkal Muž 1991 A BMC Viessmann Racing Team UAC - Unie amatérských cyklistů 118
16:38 Michael Somr Muž 1987 A LAWI - Author Team UAC - Unie amatérských cyklistů 16
16:39 Jan Svoboda Muž 1985 A YOGI Racing Ostrava MP - Moravský pohár 232
16:40 Pavel Šíp Muž 1986 A TJ Sokol Libochovice SAL - Severočeská amatérská liga 1
16:41 Radek Šuvada Muž 1986 A BMC Viessmann UAC - Unie amatérských cyklistů 3
16:42 Miroslav Thuma Muž 1992 A KC Nové Strašecí UAC - Unie amatérských cyklistů 34
16:43 Lukáš Třasák Muž 1985 A CYKLO PROFI HOLICE MP - Moravský pohár 208
16:44 Lukáš Tvrz Muž 1994 A Dexter BSK racing UAC - Unie amatérských cyklistů 112